video
Št. CAS.110-95-2|Tetrametil-1,3-diaminopropan

Št. CAS.110-95-2|Tetrametil-1,3-diaminopropan

Ime: tetrametil-1,3-diaminopropan
Št. CAS.110-95-2
MF: C7H18N2
MW: 130,23
Čistost: 97%
EINECS:203-818-8
Videz: bistra brezbarvna do svetlo rumena tekočina
Pakiranje: 5g,25g,100g,500g,1kg,25kg
Dostava po vsem svetu

Klepetaj zdaj
Predstavitev izdelka

Uvodin aplikacijaod Št. CAS.110-95-2|Tetrametil-1,3-diaminopropan

 

Sredstvo za utrjevanje epoksi smol in katalizator za proizvodnjo poliuretanske pene.

 

N,N,N',N'-tetrametil-1,3-diaminopropan je kemična spojina, ki se uporablja kot zamreževalno sredstvo. Reagira z maščobnimi kislinami in hidroksilnimi skupinami v prisotnosti natrijevega citrata, da tvori navzkrižne vezi med molekulami. Ta reakcija je koristna za spreminjanje transportnih lastnosti maščobnih celic. N,N,N',N'-tetrametil-1,3-diaminopropan se lahko uporablja tudi kot reaktivna kemikalija pri sintezi drugih spojin, kot so selenove spojine.

 

sinonimi:

N,N,N',N'-tetrametil-1,3-propandiamin;

N,N,N′,N′-tetrametil-1,3-propandiamin;

tetrametil-1,3-diaminopropan;

1,3-propanediamin, N,N,N',N'-tetrametil-;

N,N,N',N'-tetrametil-1,3-propandiamin;

N,N,N',N'-tetrametilpropan-1,3-diamin;

N,N,N',N'-tetrametiltrimetilendiamin;

1,3-bis(dimetilamino)propan;

N1,N1,N3,N3-tetrametilpropan-1,3-diamin;

N,N,N',N'-tetrametil-1,3-diaminopropan;

 

Specifikacija za Št. CAS.110-95-2|Tetrametil-1,3-diaminopropan

PREDMETI

SPECIFIKACIJA

CAS

110-95-2

MF

C7H18N2

MW

130.23

Tališče

28,9 stopinj (ocena)

Vrelišče

145-146 stopinj (osvetljeno)

Plamenišče

31ºC

lomni količnik

1.4224-1.4244

 

Ppaket in prevozUvedba in uporabaŠt. CAS.110-95-2|Tetrametil-1,3-diaminopropan

Pakiranje:0.1g,1g,5g,25g,100g,500g,1kg

Prevoz: s kurirjem / po zraku / po morju

 

product-696-396

product-706-367

 

povezani člankiodŠt. CAS.110-95-2|Tetrametil-1,3-diaminopropan

Termodinamika nastajanja vezi kovina-ligand — XIII: adukti alifatskih diaminov z bakrovimi (II) kompleksi fluoriranih -diketonov

DP Graddon, WK Ong - Journal of Anorganic and Nuclear Chemistry, 1975 - Elsevier

… ,3-diaminopropan in tetrametil-1,3-diaminopropan, 1,4-diaminobutan in tetrametil-1,…

mol −1 in v aduktu s tetrametil-1,4-diaminobutanom so te vezi verjetno …

Priljubljena oznake: št.110-95-2|tetrametil-1,3-diaminopropan, kitajska št. cas.110-95-2|tetrametil-1,3-diaminopropan proizvajalci, tovarna

Pošlji povpraševanje

whatsapp

Telefon

E-pošta

Povpraševanje

torba